Haber

Kemer’de altyapı çalışmaları

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde alt yapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Göynük Mahallesi 3222 sokakta düzenleme çalışmasını tamamlayan belediye ekipleri, yol ve kaldırım çalışmalarına başladı.

Kuzdere Mahallesi Merkez Caddesi’ndeki yol ve kaldırım imalatı için de düzenleme çalışmalarına başlayan belediye grupları, ASAT’ın altyapı içme suyu ve kanalizasyon işlemini tamamladığı Kemer Yeni Mahalle Tutulgan Caddesi’nde yol ve kaldırım çalışmalarına başladı.

Belediye ekipleri, zamanla bozulan ve yıkılan Arslanbucak ve Merkez mahallelerindeki asfaltları onardı ve bakımını yaptı.

Çamyuva Mahallesi İnönü Sokak’ta 23 metre genişliğinde yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla başlayan belediye ekipleri, Ulupınar Mahallesi Dağdibi mevkiinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Belediye ekiplerimiz ilçemiz genelinde altyapı çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Hemen hemen tüm mahallelerimizde yol ve kaldırım çalışmalarının yanı sıra bozuk yolların bakım ve yama işlerini yapıyoruz. Vatandaşlarımızın güvenle seyahat edebilmeleri için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu